חיפוש באתר

ילדים ונוער

ילדים ונוער

  קצת על עצמי...
  שרונה פיטוסי, אימא לדניאל י-לדי הביולוגי ועדי ועמית בנותיו של שותפי לחיים –אילן, איש הייטק מצליח.
  אני יזמית , אמנית ואקדמאית. בעלת תואר שני בניהול וארגון מערכות חינוך. לפני מספר שנים הקמתי וניהלתי את "בית ספר מיומנה לאמנויות הבמה" . בית ספר מיומנה היה מיזם שלי אשר ממשתי בעזרת שותפים לדרך שהאמינו בחזוני, בית ספר שפעל במשך 4 שנים רצופות בהצלחה רבה. לפני בית ספר מיומנה הייתי רקדנית מקצועית עם תואר שרכשתי באקדמיה הגבוהה למוסיקה ומחול ע"ש רובין בירושלים. עם תואר זה התקבלתי ללהקת מיומנה ורקדתי שם 15כ- שנים. גם בלהקת מיומנה פיתחתי מודל של סדנאות לארגונים וחברות שעסקו בנושאים רלוונטיים לשוק העסקי והיוו הצלחה רבה ללהקת מיומנה הן מבחינת התכנים העשירים והן מבחינה כלכלית. בתחום החברתי/ קהילתי, הדרכתי את ילדי "בית השאנטי " בתל אביב ובנוסף הקמתי עם צוות חשיבה של מנהלי מיומנה את "אנסמבל ילדי יפו", להקה של ילדים יהודים מוסלמים ונוצרים מכל רחבי יפו ,אשר עברו סדרה של אודישנים –והמוכשרים שביניהם ליוויתי 3 שנים כמנהלת אמנותית ולימדתי אותם את רזי הבמה ,האמנות האחווה והשיתוף . בדרך זו אפשרתי קיום של שוויון הזדמנויות , דו קיום ושיח אומנותי מרתק חוצה גבולות.
  עוד בתקופת נערותי הייתי חניכה ומדצ"ית של תנועת "השומר הצעיר" שם נחשפתי לעולם הערכים העשיר שרכשתי ואשר נתן לי ארגז כלים עשיר להמשך דרכי. בצבא שירתי כמדריכת חי"ר בקבע והדרכתי סיירות מובחרות בצה"ל.
  למעשה, כל חיי עסקתי בתשוקות וחלומות שחשוב היה לי להגשים, חלומות רווי תוכן ומשמעות כיום אני מצוידת בארגז של ידע, ניסיון ועם רצון עז לתרום לנוער רמת ישי להעצים אותו ולהוביל אותו, מתוך האמונה שלבני ובנות הנוער יש את הכוח האמתי ליצור, לחדש, ולהנהיג את דור המחר. אני באמונה שלמה נכנסת לתפקיד מנהלת יחידת הנוער כדי לתרום וליצור קרקע פורייה לשינויים טובים בתחום החינוך הבלתי פורמלי, להביא את נוער רמת ישי לקדמת הבמה ולאפשר להם להוציא מהכוח אל הפועל את כישרונותיהם, יכולותיהם ותרומתם לקהילה שלנו.

  צרו קשר:
  המחלקות שלנו:
  פעילויות:
  תוכן מרכזי:
  קישורים:
  מתנסנט חוגים הצהרת נגישות