חיפוש באתר

טניס: האקדמיה לטניס
טניס: האקדמיה לטניס

טניס – האקדמיה לטניס בהדרכת: אלעד טננבאום 052-2353297 ימי פעילות ...

לפרטים והרשמה
מחולצ'יק קטקטים
מחולצ'יק קטקטים

בהדרכת : תניס ולדימירסקי 052-3533267 משחקי מחול ותנועה תוך שילוב ...

לפרטים והרשמה
מחוליק
מחוליק

בהדרכת : תניס ולדימירסקי 052-3533267 משחקי מוסיקה ומחול, שילוב אמצעי ...

לפרטים והרשמה
ריקודים סלוניים
ריקודים סלוניים

בהדרכת : ורה גורמן 054-6328852 הקנייה ולימוד צעדי הריקוד הסלוני, שילוב ...

לפרטים והרשמה
מחול מודרני
מחול מודרני

בהדרכת : הדר רוזנברג 050-2628445 *בקבוצת מתקדמות קבלה לחוג ע"פ רמות ולא ...

לפרטים והרשמה
בלט
בלט

בהדרכת : שגית גלמן 050-6761911 בוגרת אקדמיה למחול ע"ש רובין- ...

לפרטים והרשמה
ג'אז
ג'אז

בהדרכת : הדר רוזנברג 050-2628445 *למשתתפות בחוג בלט+ג'אז תינתן 10% הנחה ...

לפרטים והרשמה
היפ הופ
היפ הופ

בהדרכת : הדר רוזנברג *המתנ"ס שומר לעצמו את הזכות לגבות סכום ...

לפרטים והרשמה
קומפוזיציה - מחול יצירתי
קומפוזיציה - מחול יצירתי

לפרטים והרשמה
התעמלות מכשירים
התעמלות מכשירים

התעמלות מכשירים בהדרכת: יעל קליין 052-5516335 ימי פעילות: ימים א' + ...

לפרטים והרשמה
קפוארה
קפוארה

קפוארה בהדרכת: אביחי פארן 054-7376738 ימי פעילות ושעות החוג: יום ...

לפרטים והרשמה
בית ספר לכדורסל
בית ספר לכדורסל

ביה"ס לכדורסל בהדרכת: שי אזולאי 052-4774789 ימי פעילות ושעות החוג: ...

לפרטים והרשמה
קט רגל
קט רגל

קט רגל בהדרכת: דודי יאיר 054-5357356 ימי פעילות ושעות החוג: ימים ב' + ד' | ...

לפרטים והרשמה
קראטה
קראטה

קראטה בהדרכת: ערן ברנשטיין 050-6449206 ימי פעילות: ימים א' + ג' מיקום ...

לפרטים והרשמה
כדורסל גברים
כדורסל גברים

בהדרכת : מנחם פלד 052-9255729 *כל משתתף חייב באישור רפואי לפני הרשמה ...

לפרטים והרשמה
פילאטיס
פילאטיס

פילאטיס שם המדריכה: לליב ברין ימי פעילות ושעות החוג: ימים א' + ...

לפרטים והרשמה
פלנדקרייז
פלנדקרייז

פלדנקרייז בהדרכת: טל לוין ימי פעילות ושעות החוג: ימים א' + ג' + ...

לפרטים והרשמה
דרמה ותיאטרון
דרמה ותיאטרון

מפגש מרתק עם עולם התיאטרון , משחק על במה, אילתור, תיאטרון, תנועה ...

לפרטים והרשמה
מחשבים
מחשבים

  בהדרכת : אסף אלעד 052-5157772 מחשבים לקטקטים במהלך השנה ילמדו ...

לפרטים והרשמה
תחום מנהיגות
תחום מנהיגות

  רכזת : ליטל איצקוביץ' 052-6907108

לפרטים והרשמה
מועצת הנוער
מועצת הנוער

  מועצת נוער יישובית המעורבת בתהליכי קבלת ההחלטות בתחום הנוער, ...

לפרטים והרשמה
תנועת מנור
תנועת מנור

  מנהיגות הנוער ממשיכה את דרכה שנה חמישית ומאפשרת לבני נוער ...

לפרטים והרשמה
פנאי והעשרה
פנאי והעשרה

  בית הנוער בית הנוער מצוייד בטלויזיה, די.וי.די, פינות ישיבה, ...

לפרטים והרשמה
קולות ברמה
קולות ברמה

  להקות זמר - ילדים ונוער ייצוגיות יוצאות לדרך!   מעבד ...

לפרטים והרשמה
צ'י קונג
צ'י קונג

  בהדרכת : פיטו שרייבר, מורה מוסמך מיפן, טאיוואן ומכון ...

לפרטים והרשמה
רוקדים בכיף
רוקדים בכיף

  בהדרכת : לימור שפירא   ריקודי שורות, מעגלים, אווירה כיפית ...

לפרטים והרשמה
התעמלות בריאותית לגיל הזהב
התעמלות בריאותית לגיל הזהב

  בהדרכת : זהבה עבו   פעילות גופנית לגיל המבוגר חיונית ...

לפרטים והרשמה
התעמלות נשים 50+
התעמלות נשים 50+

  בהדרכת : זהבה עבו   הפעילות מתבצעת עם אביזרים שונים : סוגי ...

לפרטים והרשמה
חוג דרמה
חוג דרמה

  בהדרכת : פיליפ גולדשטיין פועלים שנתיים ומזימנים חברים ...

לפרטים והרשמה
ברידג'
ברידג'

  רכזת : שרה סרנצקי 04-9833557 / 052-8422618 | saranazki@gmail.com   משחקים ...

לפרטים והרשמה
מלאכת יד ואמנות
מלאכת יד ואמנות

בהדרכת רותי חיים התנסות ועבודה במגוון רחב של חומרים : רקמה, סריגה, ...

לפרטים והרשמה
חוג מחשבים לגימלאים
חוג מחשבים לגימלאים

מתעניינים במחשבים? רוצים להיות מחוברים טכנולוגית לכמו הילדים ...

לפרטים והרשמה
חוג ציור
חוג ציור

בהדרכת מאור טולדו בואו ללמוד ציור על ידי שיטה קלה וברורה ותוציאו ...

לפרטים והרשמה
כדורשת נשים
כדורשת נשים

לפרטים והרשמה
גלגליליות
גלגליליות

  החלקה על גלגיליות בהדרכת: לאון קורלנד 052-689268 ימי פעילות ...

לפרטים והרשמה
חוג לכל ילד
חוג לכל ילד

הורים וילדים יקרים התכנית חוג לגל ילד יוצאת לדרך! מיועד לכיתות ...

לפרטים והרשמה
מסע בין חומרים
מסע בין חומרים

בהדרכת כוכי חיו 052-3753844 הכרות והתנסות בצבע וחומר, פיתוח מיומנויות ...

לפרטים והרשמה
אומנות הציור ורישום
אומנות הציור ורישום

בהדרכת : מעין חיו 054-2348908 יסודות הציור והרישום , טכניקות שונות,צבע ...

לפרטים והרשמה
נופיטף - התעמלות ותנועה
נופיטף - התעמלות ותנועה

נופיטף- התעמלות ותנועה בהדרכת: נופר גרנות 054-6205308 ימי פעילות ...

לפרטים והרשמה
אומנות היצירה ומלאכת היד
אומנות היצירה ומלאכת היד

אמנות היצירה בהדרכת כוכי חיו  *תשלום חד פעמי 160 ש"ח עבור חומרים ...

לפרטים והרשמה
רכישת מנויים לבריכה 2019
רכישת מנויים לבריכה 2019

רכישת מנויים לבריכה - עונת הרחצה 2019 רכישת מנויים מוזלים עד ליום ...

לפרטים והרשמה
צהרונים תשע"ט
צהרונים תשע"ט

דעתכם חשובה לנו אנא מלאו סקר שביעות רצונכם

לפרטים והרשמה
ספינר על גלגלים
ספינר על גלגלים

בוגרי כיתות ד' ומעלה **ילדי חטיבת ביניים המעוניינים להצטרף - מחיר ...

לפרטים והרשמה
קייטנת המשך גנים – טרום חובה
קייטנת המשך גנים – טרום חובה

קייטנת צהרוני טרום חובה – "חופש למחשבה"  יום ד | 25.7יום ה | ...

לפרטים והרשמה
קייטנת המשך גנים - גני חובה
קייטנת המשך גנים - גני חובה

קייטנת צהרוני גני חובה – "חופש למחשבה"    יום ד | 25.7יום ה ...

לפרטים והרשמה
תכנית חינוכית צהרוני בית הספר
תכנית חינוכית צהרוני בית הספר

קייטנת  צהרוני בי"ס – "חופש למחשבה" - המצאות ...

לפרטים והרשמה
קייטנת המשך - צהרוני בית הספר
קייטנת המשך - צהרוני בית הספר

קייטנת המשך - צהרוני בתי ספר | 22/7-31/7   שבוע 4     יום א | ...

לפרטים והרשמה
דו אקטיב
דו אקטיב

בוגרי כיתות ד'-ו' תאריכים: 2-18/7/17. 13 ימים מנהלת הקייטנה: שלי ...

לפרטים והרשמה
ממשיכים את הכיף בצהרוני בי"ס
ממשיכים את הכיף בצהרוני בי"ס

ממשיכים את הכיף בצהרוני ביה"ס בוגרי א'-ג' - 23-31/7/17 – 700 ₪. 7 ...

לפרטים והרשמה
הכיף בצהרוני הגנים
הכיף בצהרוני הגנים

ילדי הגנים בין התאריכים: 26-31/7/2017 מחיר: 400 ₪ בין השעות: 16:30 – ...

לפרטים והרשמה
טניס שולחן מבוגרים
טניס שולחן מבוגרים

בהדרכת יעקב בלגובסקי יום שישי בין השעות 13:30-15:00 180 ש"ח לחודש

לפרטים והרשמה
קייטנות ביה"ס של החופש הגדול
קייטנות ביה"ס של החופש הגדול

ביה"ס של החופש הגדול - פרוייקט של משרד החינוך בוגרי א' – ...

לפרטים והרשמה
קייטנות גנים
קייטנות גנים

לפרטים והרשמה
קייטנות טרום חובה
קייטנות טרום חובה

"בממלכת האגדות" - לילדי גן טרום חובה תאריכים 2-25/7/17, 18 ימים. בין ...

לפרטים והרשמה
קייטנות גן חובה
קייטנות גן חובה

"אגדה של קייטנה" – לילדי גן חובה תאריכים 2-25/7/17, 18 ימים בין ...

לפרטים והרשמה
ג'ודו
ג'ודו

  ג'ודו מנהל מקצועי ומאמן: אסף נחמיאס - 0545502237 בהדרכת שחר ...

לפרטים והרשמה
קייטנת פסח בגנים 2019
קייטנת פסח בגנים 2019

לפרטים והרשמה
טניס שולחן
טניס שולחן

טניס שולחן מנהל מקצועי: רון דוידוביץ- 052-3350413 מאמן: נדב רחמים ...

לפרטים והרשמה
קייטנת פסח בבתי הספר 2019
קייטנת פסח בבתי הספר 2019

לפרטים והרשמה
מרכז למידה
מרכז למידה

מועדון הלמידה הוא מרחבי לימודי-חברתי-העשרתי הנועד לתת לילדי ...

לפרטים והרשמה
קייטנת גנים ציבורית-ממשלתית
קייטנת גנים ציבורית-ממשלתית

תכנית קייטנת גנים ציבורית ממשלתית על פי הנחיות משרד ...

לפרטים והרשמה
קייטנת טרום חובה
קייטנת טרום חובה

חלום של קייטנה מתקיימת בין התאריכים 1-24/7/18 (לא כולל ימי ...

לפרטים והרשמה
קייטנת גני חובה
קייטנת גני חובה

הרפתקאה של קייטנה מתקיימת בין התאריכים 1-24/7/18(לא כולל ימי ...

לפרטים והרשמה
בי"ס של החופש הגדול: בוגרי א-ג
בי"ס של החופש הגדול: בוגרי א-ג

ביה"ס של החופש הגדול - "מפליגים עם סיפורים" מנהלת הפרויקט: איריס ...

לפרטים והרשמה
מחנה קיץ ד'-ו'
מחנה קיץ ד'-ו'

תכנית מחנה קיץ ברמה אחרת - בוגרי ד-ו מתקיימת בין התאריכים 1-19/7/17 ...

לפרטים והרשמה
ספינר על גלגלגלים: ד'-ו'
ספינר על גלגלגלים: ד'-ו'

לפרטים והרשמה
קייטנת צהרוני גנים 1-24/7
קייטנת צהרוני גנים 1-24/7

 קייטנת צהרוני גנים – "חופש למחשבה" - המצאות ...

לפרטים והרשמה
רישום לטריאתלון ילדים ה-1 | 30
רישום לטריאתלון ילדים ה-1 | 30

שימו לב, לאחר מילוי הטופס תועברו לתשלום  

לפרטים והרשמה
קייטנה ציבורית ד-ו'
קייטנה ציבורית ד-ו'

תכנית קייטנה לכיתות ד-ו: ציבורית ממשלתית על פי הנחיות משרד ...

לפרטים והרשמה
קייטנת פסח חב"ד 2019
קייטנת פסח חב"ד 2019

לפרטים והרשמה
כדורשת
כדורשת

כדורשת בהדרכת: מירב טבקהוף ימי פעילות ושעות החוג: יום ב' מיקום ...

לפרטים והרשמה
להקת גווני ישי - מחול ישראלי
להקת גווני ישי - מחול ישראלי

לפרטים והרשמה
התעמלות רפואית
התעמלות רפואית

לפרטים והרשמה
חבורת זמר
חבורת זמר

לפרטים והרשמה
חוגים במועדון ארז
חוגים במועדון ארז

לפרטים והרשמה
שזירת פרחים
שזירת פרחים

מרכז קהילתי רמת ישיש מזמין אתכם להשתתף   קורס שזירת פרחים ...

לפרטים והרשמה
ללמוד בקתדרה
ללמוד בקתדרה

לפרטים והרשמה
כדורמים
כדורמים

כדור מים בבריכה ברמת ישי הפעילות תתקיים במתכונת של מפגש ...

לפרטים והרשמה
טריאתלון
טריאתלון

ההרשמה דרך האתר לאירוע הסתיימה- ניתן להירשם ביום שבת בין השעות ...

לפרטים והרשמה
קייטנות גנים
קייטנות גנים

תכנית קייטנת "עולם הכושר" – גני טרום חובה   מנהלת ...

לפרטים והרשמה
ביה"ס של החופש הגדול
ביה"ס של החופש הגדול

ביה"ס של החופש הגדול "ספורים מכל מיני צבעים"   מנהלת הפרויקט: ...

לפרטים והרשמה
תכנית מתגלגלים 2019
תכנית מתגלגלים 2019

מתגלגלים כיף ללא הפסקה! תוכנית ייחודית לבוגרי כיתות ד'-ו' אתם ...

לפרטים והרשמה
קיטנה משלימה גנים
קיטנה משלימה גנים

קייטנת המשך -בצהרוני טרום גנים - – "מנהרת הזמן" (עבר, הווה ...

לפרטים והרשמה
קייטנה משלימה בית ספר
קייטנה משלימה בית ספר

  קייטנת המשך - צהרוני בית ספר – "מנהרת הזמן" (עבר, הווה ועתיד) ...

לפרטים והרשמה
ד-ו ציבורית
ד-ו ציבורית

תכנית קייטנת ד'-ו' ציבורית ממשלתית על פי הנחיות משרד ...

לפרטים והרשמה
התמחויות ד-ו
התמחויות ד-ו

התמחויות  כדורגל וטניס שולחן ד'-ו' תוכנית ייחודית לבוגרי כיתות ...

לפרטים והרשמה
ריקודים סלוניים
ריקודים סלוניים

ריקודים סלוניים   בהדרכת: ורה גורמן 0546328852 ימי פעילות: יום א'+ ...

לפרטים והרשמה
להקת גווני ישי
להקת גווני ישי

להקת גווני ישי   בהדרכת: דבירית מררו 0522485777 ימי פעילות ושעות ...

לפרטים והרשמה
היפהופ
היפהופ

בהדרכת אורן פיוטרוקובסקי טלפון  0546362200   ימי א' ...

לפרטים והרשמה
מחול ישראלי
מחול ישראלי

בהדרכת: דבירית מררו 0522485777 ימי פעילות: יום ב' מיקום פעילות: סטודיו ...

לפרטים והרשמה
מסע בין חומרים
מסע בין חומרים

מסע בין חומרים   בהדרכת: כוכי חיו 0523753844 ימי פעילות: יום ...

לפרטים והרשמה
אומנות יצירה
אומנות יצירה

אומנות יצירה   בהדרכת: כוכי חיו 0523753844 ימי פעילות: יום ד' מיקום ...

לפרטים והרשמה
אומנות הציור
אומנות הציור

אומנות הציור   בהדרכת: מעיין חיו 0542348909 מיקום פעילות: חדר ...

לפרטים והרשמה
שירה-להקת הנוער הייצוגית
שירה-להקת הנוער הייצוגית

שירה-להקת הנוער הייצוגית   מנהל מוזיקלי: שי שרון חיים ...

לפרטים והרשמה
בלט קלאסי
בלט קלאסי

בלט קלאסי   בהדרכת:  דקל בכר 0528913158   ימי פעילות: ימי ...

לפרטים והרשמה
מחול לגיל הרך
מחול לגיל הרך

מחול לגיל הרך   בהדרכת: תניס ולדרמיסקי 0523533267 ימי פעילות: יום ...

לפרטים והרשמה
מחול מודרני
מחול מודרני

מחול מודרני בהדרכת:  דקל בכר 0528913158 סטודיו A ימי פעילות: ימי ...

לפרטים והרשמה
ג'אז
ג'אז

ג'אז   ימי שני מיקום פעילות: סטודיו B גל שוורץ , רוני ...

לפרטים והרשמה
מחשבים
מחשבים

מחשבים   בהדרכת: אסף אלעד 0527073265 ימי פעילות: יום ה' מיקום ...

לפרטים והרשמה
פסנתר
פסנתר

פסנתר   בהדרכת: ילנה גוריונוב 0506676949 ימי פעילות: יום ...

לפרטים והרשמה
דרמה ותיאטרון
דרמה ותיאטרון

דרמה ותיאטרון   בהדרכת: נטע דולב 0522483753 ימי פעילות: יום ...

לפרטים והרשמה
חוג נגרות
חוג נגרות

חוג נגרות   בהדרכת: אלי רוזן 0507806242   ימי פעילות: יום ...

לפרטים והרשמה
חוג טיסנאות
חוג טיסנאות

חוג טיסנאות   בהדרכת עדי עידן   0544609359   חדר ...

לפרטים והרשמה
חוג שחמט
חוג שחמט

חוג שחמט   בהדרכת שחר  סידי חדר ...

לפרטים והרשמה
מעופפי רמת ישי
מעופפי רמת ישי

מעופפי רמת ישי   ניהול מקצועי: קרן גרשגורן בהדרכת: מאמנת סבטה ...

לפרטים והרשמה
קראטה
קראטה

קראטה   בהדרכת: ערן ברנשטיין 050-6449206 ימי פעילות: ימים א' + ...

לפרטים והרשמה
חוג מחליקים
חוג מחליקים

חוג מחליקים   בהדרכת: לאון קורלנד 052-689268 ימי פעילות ושעות החוג: ...

לפרטים והרשמה
הוקי גלגיליות
הוקי גלגיליות

הוקי גלגיליות   שם המדריך: לאון קורלנד 052-6892682 ימי פעילות ושעות ...

לפרטים והרשמה
טניס – האקדמיה לטניס
טניס – האקדמיה לטניס

טניס – האקדמיה לטניס ניהול מקצועי: אלעד טננבאום 052-2353297 מאמנת ...

לפרטים והרשמה
טניס בוגרים – האקדמיה לטניס
טניס בוגרים – האקדמיה לטניס

טניס בוגרים – האקדמיה לטניס ניהול מקצועי: אלעד טננבאום ...

לפרטים והרשמה
קפוארה
קפוארה

קפוארה בהדרכת: אביחי פארן 054-7376738 ימי פעילות ושעות החוג: יום ג'+ ...

לפרטים והרשמה
ביה"ס לכדורסל
ביה"ס לכדורסל

ביה"ס לכדורסל   בהדרכת: בנימין טולצינסקי 052-5676148 ימי פעילות ...

לפרטים והרשמה
קט רגל
קט רגל

קט רגל   בהדרכת: דודי יאיר 054-5357356 ימי פעילות ושעות החוג: ימים ב' ...

לפרטים והרשמה
כדורשת
כדורשת

כדורשת   בהדרכת: מירב טבקהוף ימי פעילות ושעות החוג: יום ...

לפרטים והרשמה
ג'ודו
ג'ודו

ג'ודו   מנהל מקצועי ומאמן: אסף נחמיאס - 0545502237 בהדרכת שחר ...

לפרטים והרשמה
פלדנקרייז
פלדנקרייז

פלדנקרייז   בהדרכת: טל לוין ימי פעילות ושעות החוג: ימים א' + ג' + ...

לפרטים והרשמה
פילאטיס
פילאטיס

פילאטיס   שם המדריכה: לליב ברין– 050-7162155 ימי פעילות ושעות ...

לפרטים והרשמה
טניס שולחן
טניס שולחן

  טניס שולחן   מנהל מקצועי: רון דוידוביץ- 052-3350413 מאמן: נדב ...

לפרטים והרשמה
טניס שולחן בוגרים
טניס שולחן בוגרים

טניס שולחן בוגרים-יום רביעי בעייתי כרגע מצוקת שעות ...

לפרטים והרשמה

חדשות

תכנית הקתדרה

תכנית הקתדרה נמצאת בגלריה (לחצו על הספר)...

קרא עוד

המרכז הקהילתי סגור 14-15/8

מזכירות המרכז הקהילתי סגורה בימי רביעי וחמישי 14-15/8 בשל ימי הערכות לשנת הפעילות הקרובה.   נתראה בראשון 18/8...

קרא עוד

מזכירות המרכז הקהילתי פתוח ב 5-19/8

מזכירות המרכז הקהילתי פתוח ב 5-19/8 בין השעות 8:00-16:00 בלבד. חוזרים לשיגרה ב 20.8. המשך חופשה מהנה...

קרא עוד
צרו קשר:
  • מרכז קהילתי רמת ישי
  • רחוב הארז 48
  • רמת ישי
  • 04-9836111
  • פקס: 04-9837096
מתנסנט חוגים